Menü Kapat

Asansörlü Nakliyat

Avrupa’da onlarca yıldır tercih edilen asansörlü sistem artık ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Asansörlü taşımacılık sistemleri sayesinde taşımacılık işlemleri hem daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir hem de taşınırken eşyalarınız zarar görmez. Özellikle bina içerisinden yapılan taşımacılıklarda hem eşyalar hem bina aralığı duvarları zarar görmektedir.

Asansörlü taşımacılık sistemleri ile eşyalar evin içerisinden doğrudan kamyona yüklenip yine kamyondan evin içerisine kolaylıkla taşınabilmektedir.  Hem yüksek katlı binalarda hem de kamyonların binaya yanaşamadığı yerlerde sıkça tercih edilen asansör sistemi ile bütün taşımacılık işlemleri kolaylaşmaktadır.

Başta Ağrı ve tüm ilçelerinden ihtiyaç duymuş olduğunuz taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm müşterilerimize profesyonel taşımacılık çözümleri uratıyoruz.

Asansörlü taşımacılığın avatajları nelerdir?

Asansörlü sistem ile yapılan taşımacılıklarda eşyalarınızın zarar görmesi neredeyse imkansız olduğu gibi taşımacılık işlemleri daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir.

Asansörlü taşımacılık tüm binalarda yapılabilir mi?

Bina dış cephesinin uygun olması halinde asansör sistemi her yerde tercih edilebilmektedir.

Asansörlü sistem ile tüm eşyalar taşınabilir mi?

Asansör sisteminin yükleme kapasitesi 400 kilo olup bu ağırlığı geçmeyecek tüm eşyalar asansörlü sistem ile taşınabilmektedir.

Asansör hizmetini her yerde sağlıyor musunuz?

Asansörlü sistem ile taşımacılığı tüm ağrı il sınırları içerisinde kullanabilmekteyiz. Şehir dışına yapılan taşımacılıklarda ise dışarıdan asamsör kiralanmaktayız.

uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Ağrı Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Nakliyat İstanbul Depolama