Menü Kapat

İşyeri Taşımacılığı

Ofis veya işyeri taşımacılığı ihtiyaçlarınız için Ağrı il merkezinde ve ilçelerinde hizmet sağlıyoruz. İşyerlerine ait taşımacılık işlemleri genellikle iş saatleri dışında yapılarak iş akışının sekteye uğramasının önüne geçilir. Özellikle ofis ortamlarında elektronik eşyaların çok fazla bulunmasından ötürü paketleme işlemlerinde antistatik ambalajlama malzemelerininin kullanımı çok daha fazla tercih edilmektedir.

İşyerlerinin taşınmadan önce detaylı bir programlamanın yapılması son derece önemlidir. Plansız yapılan taşımacılıklarda sorun yaşamamak neredeyse imkansızdır. Bizler, müşterilerimize sorunsuz gir taşımacılık hizmeti garanti etmek için taşımacılık öncesi gerekli planlamayı yaparak hazırlıklarımızı buna göre gerçekleştirmekteyiz.

İşyeri ve ofislerin taşımacılığında taşımacılık işlemleri genelde uzun sürebileceğinden paketleme ve taşıma işlemleri için işyerinin büyüklüğüne göre fazla sayıda çalışan getirilmektedir.

Elektronik türde olan bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi, televizyon gibi eşyalar kablo bağlantıları müşterimizin gözetimi altında sökülmektedir. Sökülen eşyaların paketleme işlemleri daha sonra personellerimiz tarafından yapılır. Elektronik eşyalarda kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, battaniye ve özel kağıt malzemelere sarılması yapıldıktan sonra eşya boyutuna özel bir şekilde tasarlanmış köpüklü koliler içine konularak paketleme aşamasını tamamlarız. Eşyalarınız yeni adresinize getirildiğinde yine aynı personellerimiz tarafından ambalajı yapılan eşyalar paketlerinden açılır ve müşterimiz talep ederse kablo-elektrik bağlantıları yapılarak elektronik ürünlerinizin çalışır bir şekilde sizlere teslimi sağlanır.

uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Ağrı Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Nakliyat İstanbul Depolama