Menü Kapat

Sıkça Sorulan Sorular

Taşımacılık ihtiyaçlarınız ile ilgili tarafımıza en çok yönlendirilen sorular ve bu soruların cevapları aşağıda yer almaktadır.

Kamyonlarınız kapalı mı?

Araç filomuzda yer alan bütün kamyon ve kamyonetler ev taşımacılığı için özel tasarlanmış kasalara sahiptir. Kamyonlarımızın içerisinde yer alan eşyalar hiçbir şekilde dış hava şartlarından etkilenmemektedir.

Taşımacılık hizmetleri sigortalı mı?

Evet, şirketimiz Anadolu Sigorta ile anlaşmalı olup taşımacılık hizmetlerimizin tamamı sigortalı teminatı kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Ücretsiz ekspertiz hizmetiniz mevcut mu?

Evet, müşterilerimizin talep etmesi halinde eksperimiz taşınacak olan eşyaları gözden geçirmek ve işleyişi anlatmak için ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sağlıyoruz.

Sözleşme yapıyor musunuz?

Taşımacılık işlemleri ile ilgili her müşterimiz ile taşımacılık öncesi detaylı bir nakliyat hizmet sözleşmesi imzalıyoruz ki hem müşterilerimizin hem kendimizin hakları bilinsin.

Fatura kesiyor musunuz?

Evet, hizmetlerimizin tamamında hem sevk irsaliyesi hem fatura ibraz edilmektedir.

Marangozunuz var mı?

Evet, tüm kamyonlarımızda bir ekip yer almakta ve bu ekibin içerisinde yer alan bu ekipten bir kişi marangoz olarak hizmet sağlamaktadır.

Paketleme yapıyor musunuz?

Standart taşımacılık işlemlerinde evin içerisinde yer alan bütün kaba eşyalar tarafımızdan paketlenmektedir. Müşterilerin talep etmesi halinde evin içerisinde yer alan bütün eşyaların paketlenmesini gerçekleştirebilmekteyiz.

Çalışanlarınız tecrübeli mi?

Evet, çalışanlarımızın tamamı en az üç yıllık sektör tecrübesine sahiptir.

uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Ağrı Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Nakliyat İstanbul Depolama