Menü Kapat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti özel bir hizmet türüdür. İnsanlar farklı sebeplerden dolayı taşınmakta ve taşınmak için bizleri tercih ederken bizlere güvendiği için bizler de karşılığında müşterinin güvenini istismar etmemek için kaliteli bir taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Evinizi taşıtacağınız nakliye şirketini tercih ederken bu şirketin Ulaştırma ve Altyapı bakanlığı tarafından evden eve nakliyat şirketlerine öngörülen K3 yetki belgesine sahip olduğuna emin olmanızı öneririz.

Sektörde kendini profesyonel bir nakliye şirketi gibi tanıtan ama tek bir kamyonu bile bulunma çok sayıda hamal bulunmaktadır. Bu tür kişiler eşyalarınızı belli bir ücret karşılığında normal bir kuru yük kamyonuna teslim etmektedir.

Şirketimiz müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunark taşımacılık esnasında meydana gelebilecek tüm aksaklıkların önüne geçmektedir. Şirketimiz tarafından evinize gönderilen eksper talep etmiş olduğunu zaman aralığında evinize kadar gelerek eşyalarınızı inceledikten sonra sizleri taşımacılık konusunda bilgilendirerek işleyişi anlatmaktadır.

Evinizin taşınacağı gün personellerimiz evinize gelerek talepleriniz doğrultusunda paketleme işlemlerine başlarız. Evin içerisinde yer alan eşyaların tamamı nakliyat için uygun bir şekilde paketlendikten sonra taşıma işlemlerine başlanır. Taşımacılık işlemleri asansörlü sistem ile sağlanırken uygun büyüklüğe sahip kamyonlar tercih edilmektedir. Kamyonlarımızın tamamı kapalı çelik kasalı olup taşımacılık işlemleri sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ağrı evden eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak olan eşyaların yoğunluğuna ve müşterinin taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Asansörlü bir taşımacılık hizmeti ortalama 1000 liralık bir rakamdan başlamaktadır.

Asansörlü taşımacılık hizmeti

Taşımacılık hizmetlerimizin tamamı asansörlü sistem ile gerçekleştirilerek taşımacılık esnasında meydana gelebilecek tüm aksaklıların önüne geçmektetiz.

Şehiriçi evden eve nakliyat

Ağrı ve ilçeleri içerisinde yapılacak olan taşımacılık hizmeti olup en çok sunduğumuz taşımacılık hizmetidir.

Şehirler arası evden eve nakliyat

Ağrı ili veya ilçelerinden başka bir ile yapılacak olan taşımacılık hizmetidir. Şirketimiz özellikle yaz döneminde yoğun bir şekilde şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Sigortalı taşımacılık hizmeti

Tarafımızdan alacağınız taşımacılık hizmetlerinin tamamı sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık esnasında meydana gelecek zararların tamamı sigorta teminatı kapsamındadır.

uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Ağrı Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Nakliyat İstanbul Depolama