Menü Kapat

Depolama

Ağrı depolama ihtiyaçlarınız için Ağrı ilinde tercih edebileceğiniz tek şirketiz. Özellikle ev eşyalarının depolanmasını talep eden müşterilerimiz için profesyonel bir paketleme hizmeti sunuyor ve paketleme işlemleri sonrasında eşyalarınız depolama süreci için hazır hale getiriliyor.

Depolama alanlarımız nem ve rutubetten arındırılmış olmakla birlikte depoladığımız eşyalar depolama sürecinde sigorta kapsamındadır. Depolama ihtiyaçlarınızda dilerseniz depolanmasını talep etmiş olduğunuz eşyalara ait paketleme ve taşımacılık işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilebilmektedir.

Kısa ve Uzun süreli depolama çözümleri…

İnsanlar yurtdışında görevlendirildiğinde ülke dışına taşınma maaliyetlerinin çok yüksek olmasından dolayı eşyalarını görev sürelerince depolatmaktadır. Müşterilerimizin depolama ihtiyaçları için profesyonel ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Depolama alanımızda her müşteriye özel farklı ebatlarda bölmeler yer almakta olup tüm alanlar kamera sistemi ile 7/24 izlenebilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Depolama müşterilerimiz depolanan eşyalarına her gün saat 8:00 ile 22:00 arası erişim sağlayabilmektedir.

uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat Ağrı Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Şirketleri Uşak Evden Eve Nakliyat İstanbul Depolama